Kamu idaresi Markt Arnstorf

Marktplatz 8
94424 Arnstorf
Telefon santralı: 08723 / 9610-0
Telefaks: 08723 / 9610-40
E-mail: info@arnstorf.de

çalışma saatleri:
Pazartesi - Freitag 08:00  akşam - 11:45 akşam
Pazartesi, Salı, Donnerstag 13:30 arası - 16:30 arası
Çarşamba da Cuma öğleden sonra kapalı

Departman:
direk numera:
Soyadı:
Telefon santralı, sekreterlik -0 Monika Schwertlinger
monika.schwertlinger@arnstorf.de
Belediye başkanı -11 Alfons Sittinger
alfons.sittinger@arnstorf.de
Iş yönetimi -13 Manfred Lorenz
manfred.lorenz@arnstorf.de
Esnaflar Dairesi, vergilendirme, çiftçilik -14 Roswitha Pöbl
roswitha.poebl@arnstorf.de
Vezne -15 Irene Mittermeier
irene.mittermeier@arnstorf.de
Hazinedar -16 Stephan Wältl
stephan.waeltl@arnstorf.de
Hazine odasi, sosyal -17 Beate Schmidt
beate.schmidt@arnstorf.de
Evlendirme dairesi, emekli dairesi, kültür -18 Karl-Heinz Duschl
karlheinz.duschl@arnstorf.de
nüfus dairesi, pasaport bürosu -19 Peter Stömmer
peter.stoemmer@arnstorf.de
inşaat dairesi, yangın korunması -20 Martin Eder
martin.eder@arnstorf.de
konferans salonu -21  
Hazine odasi, taşınmaz -26 Bernd Hofbauer
bernd.hofbauer@arnstorf.de
eğitim salonu -27  
Hochbehälter -28  
inşaat dairesi, technisch -30 Heinz Kaltenhauser heinz.kaltenhauser@arnstorf.de
Personalraum -31  
EDV-Raum, Registratur -36  
Telefaks -40  

Departman: Telefon: Telefaks: Handy:
Bauhof 08723/979175 08723/979175 0170/7704680
Freibad 08723/979176 08723/979176 0175/5366308
Kläranlage 08723/978905 08723/978905 0171/6828245
Kindergarten 08723/979170 08723/961029  
Feuerwehrhaus 08723/979106 08723/979204  
Wasserversorgung 08723/979367 08723/979175 0179/7122558

In NOTFÄLLEN:

Wasserwart Franz Lechner Arnstorf 08723/979294
stellv. Wasserwart Johann Denz Mitterhausen 08723/2193
Klärmeister Stefan Hendel Arnstorf 08723/2523